FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Forum o sporcie Strona Główna » Piłka nożna

Skąd: BUŁGARSKA 5/7

PostWysłany: Czw 15:04, 09 Paź 2008 Back to top

Aktualności - Miroslav Radović: Cieszę się jak strzelam bramki - VIDEO

2008-10-09 09:29 - Źródło: własne

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu video z Miroslavem Radoviciem . Piłkarz podsumowuje spotkanie z LECHem POZNAŃ, a także mówi o meczach, które w najbliższym czasie czekają Legię.

Życzymy miłego oglądnia

Redakcja legia.com

KIBOL1922

PostWysłany: Pią 13:12, 10 Paź 2008 Back to top

Arka w Pucharze Ekstraklasy (Gazeta Wyborcza)
10-10-2008 10:22 Skubi | źródło: Gazeta Wyborcza

(...)

Arka w środę wieczorem pokonała u siebie LECHa POZNAŃ 3:0, a w niedzielę o godz. 17 - także na swoim boisku - zagra z Bełchatowem. Z LECHem nie grali m.in. Norbert Witkowski, Zbigniew Zakrzewski, Marcin Wachowicz, Dariusz Żuraw czy kontuzjowany Michał Płotka. W rezerwowym składzie przyjechali też goście, w Poznaniu został nawet trener FRANCISZEK SMUDA. Wydarzeniem meczu był powrót po kontuzji pomocnika Arki Krzysztofa Przytuły, który grał 45 min. Arka wygrała pewnie (Anderson i Grzegorz Niciński strzelili bramki głową, a Bartosz Karwan po uderzeniu z woleja) i zbliżyła się do awansu do ćwierćfinału (z grupy wychodzą dwa zespoły).

gesi

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 15:35, 13 Paź 2008 Back to top

2008-10-13 08:40:00
Bilety na LECHa od poniedziałku

Od poniedziałku, 13 października rusza sprzedaż biletów na mecz 9. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Ruchem Chorzów a LECHem POZNAŃ. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 19 października o godzinie 17.00 przy Cichej.

Przedsprzedaż biletów

Od 13.10 do 18.10 w godz. 10-18
Kasa nr 9 (od strony DTŚ) - sprzedaż i wydawania karnetów i identyfikatorów (stałych i jednorazowych), sprzedaż biletów

Od 16.10 do 18.10 w godz. 10-18 dodatkowy punkt sprzedaży
Kasa nr 10 (od strony DTŚ) - sprzedaż biletów
Do każdego zakupionego biletu w przedsprzedaży dołączamy niespodziankę!
Sprzedaż biletów w dniu meczu
Kasy nr 2,4,6 (od strony Al. Bojowników) - w godz. 14-18.30 - sprzedaż biletów tylko dla posiadaczy stałych identyfikatorów
Kasy nr 3,5 (od strony Al. Bojowników) - w godz. 10-18.30 - sprzedaż biletów oraz identyfikatorów (stałych i jednorazowych)
Kasa nr 9 (od strony DTŚ) - w godz. 10-18.30 - wydawanie identyfikatorów i karnetów, sprzedaż biletów oraz identyfikatorów (stałych i jednorazowych)
Kasa nr 10 (od strony DTŚ) - w godz. 10-18.30 - sprzedaż identyfikatorów (stałych i jednorazowych) oraz biletów na sektory, Trybunę Górną i Trybunę Dolną
Kasa nr 11 (od strony DTŚ) - w godz. 14-18.30 - sprzedaż biletów na sektory, Trybunę Górną i Trybunę Dolną
Kasa nr 11 prowadzi sprzedaż biletów TYLKO DLA POSIADACZY STAŁYCH IDENTYFIKATORÓW

W dniu meczu otwartych będzie 9 wejść od strony Al.Bojowników w tym: 1 wejście tylko dla osób posiadających karnety i osób z małymi dziećmi. Natomiast od strony DTŚ będą otwarte 3 wejścia z czego: jedno dla osób posiadających karnety i osób z małymi dziećmi, drugie na Trybunę Górną i Dolną i trzecie na sektor nr 1.

Przypominamy, że w sezonie 2008/2009 Ruch Chorzów S.A wprowadził obowiązek posiadania identyfikatorów dla każdej osoby przebywającej w dniu meczu na terenie stadionu (ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 22.08.1997, Dz.U.2005.nr.108 poz.909)

KIBOL1922

PostWysłany: Wto 15:15, 14 Paź 2008 Back to top

Lechia jedzie do Poznania
2008-10-12

Korzystając z przerwy związanej z meczami kadry Polski ligowcy rozgrywają mecze Pucharu Ekstraklasy. Nie inaczej jest w przypadku Lechii Gdańsk, która zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z POZNAŃskim LECHem.

Spotkaniu w Gdańsku towarzyszyło niecodzienne zdarzenie. Na boisku padł remis 0:0, ale Komisja Ligi zweryfikowała wynik meczu jako walkower 0:3 na niekorzyść drużyny gości. Powodem tej decyzji było złamanie art. 13.5. Regulaminu rozgrywek o Puchar Ekstraklasy, który mówi, iż "jednocześnie na boisku musi występować co najmniej ośmiu zawodników uprawnionych do występowania w rozgrywkach ligowych o mistrzostwo Polski". Tymczasem ze sprawozdania sędziowskiego wynika, że w meczu wystąpiło tylko czterech takich zawodników. Ponadto w składzie byli zawodnicy nieuprawnieni do rozgrywek o Puchar Ekstraklasy.

Do stolicy wielkopolski udali się:
Sobański, Kapsa, Kosznik, Manuszewski, Wołąkiewicz, Starosta, Piątek, Andruszczak, Wiśniewski, Rogalski, Midzierski, Brede, Kowalczyk, Kawa, Buzała, Kasperkiewicz, Kalkowski, Rybski

KIBOL1922

PostWysłany: Wto 15:25, 14 Paź 2008 Back to top

LECH lepszy o bramkę
2008-10-13

Lechia Gdańsk wraca z Poznania bez punktów. W meczu w ramach Pucharu Ekstraklasy gdańszczanie ulegli LECHowi 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa gospodarzy zdobył w 22 minucie gry SŁAWOMIR PESZKO.

W pierwszej połowie spotkania na placu gry walczyły jedenastki zbliżone do wyjściowych. Lechia grała ambitnie, jednak w 22 minucie gry musiała uznać wyższość LECHitów. SEMIR STILIĆ „znalazł” SŁAWOMIRa PESZKO, który pokonał Pawła Kapsę.

Po przerwie skład LECHa przeżył prawdziwą rewolucję. Trener gospodarzy dokonał aż pięciu zmian. Lechia nie kazała się długo prosić i zaczęła dyktować warunki. Z optycznej przewagi niewiele jednak wynikało, a wraz z upływem czasu ataki biało – zielonych zaczęły słabnąć. Trener Jacek Zieliński mówił później, że kazał swoim zawodnikom „grać piłką” ci jednak sprawiali wrażenie jakby chcieli doprowadzić futbolówkę do samej bramki.

LECH POZNAŃ – Lechia Gdańsk 1:0 (1:0)
PESZKO (22’)

LECH: TURINA - KUCHARSKI, BOSACKI (46. WAWSZCZAK), ARBOLEDA (46. TANEVSKI), WILK - PESZKO (46. KONONOWICZ), MACHAJ, INJAĆ (46. WRZESZCZ), ŠTILIĆ (46. GOŁEMBIOWSKI), CUETO - REISS.

Lechia: Kapsa - Starosta, Manuszewski (46 Midzierski), Wołąkiewicz, Kosznik - Wiśniewski, Kasperkiewicz, Piątek (83Brede), Rogalski (46 Andruszczak) - Buzała (82 Kalkowski), Kowalczyk (75 Rybski)

Żółte kartki: ARBOLEDA (LECH) - Starosta (Lechia)