FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Forum o sporcie Strona Główna » Piłka nożna

Skąd: BUŁGARSKA 5/7

PostWysłany: Sob 23:12, 09 Lut 2008 Back to top

Bramka Żurawskiego

KIBOL1922

Bramka na 4-1 Marcina Wasilewskiego 60' w meczu MB Strombeek Brussel - Anderlecht Bruksela 2-4

KIBOL1922

PostWysłany: Nie 23:34, 10 Lut 2008 Back to top

Rafał Grzelak zdobył bramkę w wygranym 4:1 przez jego drużynę Skoda Xanthi meczu ligii greckiej z Levadiakosem.

KIBOL1922

PostWysłany: Śro 21:52, 20 Lut 2008 Back to top

A to ci psikus, 5 minuta meczu Dyskobolia - Odra a bramkę dla gości strzela uwaga uwaga...Ilijan Micański po nawet niezłej własnej akcji. Może faktycznie coś jest w tym Wodzisławskim powietrzu

Koniec Meczu 2:2

KIBOL1922

PostWysłany: Śro 21:53, 20 Lut 2008 Back to top

TVP Poznań podało informację jakoby Piotr Świerczewski został piłkarzem Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 14:38, 25 Lut 2008 Back to top

Micański strzelił 2 gole Widzewowi

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 14:39, 25 Lut 2008 Back to top

Maciej Bykowski zdobył bramkę dla Verii w wygranym 1:0 meczu z Arisem Saloniki w 22. kolejce greckiej ekstraklasy piłkarskiej. 30-letni polski piłkarz wpisał się na listę strzelców w 27. minucie. To jego trzeci gol w tym sezonie.

W 16-zespołowej tabeli Veria zajmuje 14. miejsce. Aris jest czwarty.

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 15:46, 25 Lut 2008 Back to top

FRANCISZEK SMUDA machnął na niego ręką mówiąc "Micański? Szkoda gadać". Bułgarski napastnik zimą bez żalu został wypożyczony do Odry Wodzisław, gdzie już debiucie w Pucharze Ekstraklasy strzelił gola. W Łodzi zaliczył dwie bramki i asystę. W Wodzisławiu mówi się, że klub doczekał się nowego Chmiesta.

- Szkoda, że nie udało nam się tego meczu wygrać. Uciekły nam ważne punkty. Nie byliśmy wcale gorsi od Widzewa. Zabrakło szczęścia, trochę nie pozwolił nam w tym sędzia - mówi o meczu w Łodzi napastnik Odry.

W pierwszej połowie miał Pan dwie doskonałe sytuacje do strzelenia bramek.

W dwóch spotkaniach w barwach Odry strzelił Pan trzy bramki. Czy to oznacza, że odzyskał pan skuteczność?

Cieszę się z tego. Za każdym razem kiedy wychodzę na boisku chcę strzelać bramki, ale nie zawsze się to udaje. To dopiero początek rundy, mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie lepiej. W Łodzi wykorzystałem dwie sytuacje, dwie zmarnowałem. Muszę popracować jeszcze, aby mieć stuprocentową skuteczność.

Z którym partnerem w ataku gra się Panu najlepiej?

Z każdym z nich gra mi się dobrze. Trener ustala skład, on decyduje kto gra.

Teraz pora pokazać się wodzisławskiej publiczności. Z Koroną też nie będzie łatwo.

Nie ma łatwych rywali, w każdym meczu gramy o zwycięstwo. Pewnie, że chciałbym się pokazać z dobrej strony kibicom w Wodzsławiu, strzelić bramkę, dwie, ale najważniejsze, aby punkty zostały u nas.

"POLSKA Dziennik Zachodni"

KIBOL1922

PostWysłany: Śro 19:22, 27 Lut 2008 Back to top

28-letni Waldemar Piątek, były golkiper POZNAŃskiego LECHa, który z uwagi na chorobę musiał przerwać zawodniczą karierę, został trenerem bramkarzy Sandecji.

Wychowanka Wisłoki Dębica do pracy w Nowym Sączu namówił pierwszy trener Sandecji Jarosław Araszkiewicz. Piątek podpisał obowiązującą do końca sezonu umowę. Zapytany, czy wciąż wierzy w swój powrót na boisko w roli zawodnika, Waldemar Piątek powiedział: - Jak na bramkarza, jestem człowiekiem wciąż młodym. Podczas niedawnej kontroli w Warszawie lekarze moje szanse na kontynuowanie kariery piłkarskiej ocenili na 30 procent. Nie poddaję się więc. Piłka nożna to całe moje życie. Na razie stawiam na działalność trenerską. Mam nadzieję, że przyniesie ona Sandecji korzystne efekty.

90minut.pl

KIBOL1922

PostWysłany: Czw 16:13, 28 Lut 2008 Back to top

Jacek Bąk zdobył bramkę dla FK Austria Wiedeń w spotkaniu ligowym przeciwko FC Wacker Innsbruck. Polak strzelił gola w 28. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 2-0. Bąk zagrał w pierwszej połowie, po czym został zmieniony przez Franza Schiemera. Mecz zakończył się wygraną drużyny z Wiednia 2-1 (2-0).

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 19:25, 01 Mar 2008 Back to top

GOL Micańskiego w meczu Odra - Korona.
GOL Świerczewskiego w meczu Bełchatów - Dyskobolia.

KIBOL1922

PostWysłany: Nie 22:17, 02 Mar 2008 Back to top

A Wichniarek karnego nie strzelił...

KIBOL1922

PostWysłany: Nie 22:18, 02 Mar 2008 Back to top

Zbigniew Zakrzewski strzelił bramkę na 1-0 w meczu FC Thun - FC Basel. Mecz skończył się wynikiem 1-3.
Jerzy Brzęczek strzelił bramkę na 1-1 w meczu Ruch Chorzów - Górnik Zabrze. Wynik meczu 3-2.
Maciej Żurawski strzelił bramkę z rzutu karnego na 1-0 w 90 minucie meczu Larisy z Iraklisem Saloniki. Mecz wygrała Larisa 1-0.

PostWysłany: Śro 21:32, 05 Mar 2008 Back to top

Kolejna bramka Micańskiego w meczu PE Odra - Grodzisk w 44 minucie z rzutu karnego