FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Forum o sporcie Strona Główna » Piłka nożna

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 5184 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: BUŁGARSKA 5/7

PostWysłany: Czw 21:35, 06 Mar 2008 Back to top

Tylko 43 minuty przebywał na boisku Marcin Wasilewski w meczu pucharu UEFA Anderlecht - Bayern . Otrzymał czerwoną kartkę w 43 minucie.

KIBOL1922

PostWysłany: Czw 23:26, 06 Mar 2008 Back to top

Anderlecht przegrał 0:5 tracąc cztery gole bez Wasyla na boisku.

KIBOL1922

PostWysłany: Pią 15:23, 07 Mar 2008 Back to top

Wasilewski: Kartki dostaję za same nazwisko
pk
2008-03-07, ostatnia aktualizacja 2008-03-07 10:21

PRZEGLĄD PRASY. Obrońca Anderlechtu w spotkaniu 1/8 finału Pucharu UEFA z Bayernem (0:5) został ukarany czerwoną kartką. Ale jak sam mówi w "Dzienniku", nikt mu tego w szatni nie wypominał.

Przeczytaj, za co sędzia ukarał Wasilewskiego [link widoczny dla zalogowanych]

Sędzia wyrzuca Wasilewskiego - zdjęcia [link widoczny dla zalogowanych]

- W szatni nikt nie miał do mnie pretensji, wspólnie oglądaliśmy powtórki tych sytuacji - tłumaczył się po meczu były zawodnik poznańskiego Lecha. - Ktoś przyczepił do mnie łatkę brutala, co jest zupełnie niezgodne z prawdą To, że gram ostro nie znaczy, że szkodzę zdrowiu przeciwników. Czasem mam wrażenie, że kartki dostaję za samo nazwisko - wyznaje piłkarz.

Inne mecze Pucharu UEFA [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez KIBOL1922 dnia Pią 15:24, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
KIBOL1922

PostWysłany: Sob 19:09, 08 Mar 2008 Back to top

Micanski zamiast RENGIFO przeciwko drużynie Beenhakkera
mk, pap
2008-03-08, ostatnia aktualizacja 2008-03-08 15:19

Bułgar Iljan Micanski z Odry Wodzisław Śl. zastąpi Peruwiańczyka HERNANa RENGIFO z LECHa POZNAŃ w kadrze obcokrajowców z klubów Orange Ekstraklasy na towarzyskie spotkanie z reprezentacją Polski.

RENGIFO w piątek w meczu ligowym z Widzewem Łódź (1:1) zdobył dziewiątego gola w tym sezonie, ale nabawił się również kontuzji, która uniemożliwia mu występ w spotkaniu z kadrą Leo Beenhakkera. Trener drużyny złożonej z najlepszych obcokrajowców polskiej ekstraklasy Jan Urban powołał w jego miejsce Bułgara Iljana Micanskiego z Odry Wodzisław, który w dwóch pierwszych wiosennych kolejkach trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

Towarzyski mecz reprezentacji Polski złożonej z zawodników występujących na co dzień w kraju z drużyną obcokrajowców odbędzie się w najbliższy wtorek, 11 marca, w Szczecinie. Początek o godz. 20.30.

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 19:16, 08 Mar 2008 Back to top

Telichowski strzelił gola na 5:0 w meczu Dyskobolii z Bytomiem

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 19:17, 08 Mar 2008 Back to top

Peszko zaliczył już 2 kasty w meczu. Mecz trwa.

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 21:20, 08 Mar 2008 Back to top

Gol Wachowicza na 1:2 w meczu Arka - Podbeskidzie

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 16:35, 10 Mar 2008 Back to top

Rafał Grzelak zdobył swoją piątą bramkę dla AÓ Xánthi. Polak wpisał się na listę strzelców w zremisowanym spotkaniu 24. kolejki Superleague Elláda z Iraklísem 1-1 (0-1). Grzelak na boisku przebywał przez 86 minut.

KIBOL1922

PostWysłany: Śro 16:58, 12 Mar 2008 Back to top

Grzegorz Król ostatecznie nie doszedł do porozumienia z działaczami Wierzycy Pelplin i w najbliższej rundzie będzie występował w czwartoligowym Starcie Otwock.

Żródło: [link widoczny dla zalogowanych]

KIBOL1922

PostWysłany: Czw 18:03, 13 Mar 2008 Back to top

Legenda polskiej piłki zamieszana w korupcję
qbi
2008-03-13, ostatnia aktualizacja 2008-03-13 10:58
PRZEGLĄD PRASY. Janusz Kupcewicz, medalista hiszpańskiego mundialu z 1982 r., był zamieszany w aferę korupcyjną. Tak na procesie "Fryzjera" zeznał były kierownik Arki Gdynia - pisze "Przegląd Sportowy"

W środę w procesie "Fryzjera", jako świadek, zeznawał Wiesław Kędzia, były kierownik Arki Gdynia. Jego zeznania nie pozostawiają złudzeń. W aferę korupcyjną zamieszany był Janusz Kupcewicz, medalista mistrzostw świata z 1982 roku.

Jak zeznał w sądzie Kędzia Kupcewicz osobiście wysyłał przekazami pocztowymi pieniądze za ustawianie meczów Arki. Dodał, że to właśnie Kupcewicz poznał ówczesnego prezesa Arki Jacka M. z "Fryzjerem", czyli Ryszardem F., który uznawany jest za szefa piłkarskiej mafii w Polsce.

Janusz Kupcewicz to legenda Arki Gdynia, występował też m.in. w LECHu POZNAŃ i francuskim Saint-Étienne. W reprezentacji zadebiutował w 1976 roku. Na Mistrzostwach Świata w 1978 roku był rezerwowym, grał na mistrzostwach w Hiszpanii. W sumie w kadrze rozegrał 19 meczów i strzelił 5 bramek. Zdobył Puchar Polski z Arką Gdynia i mistrzostwo kraju z LECHem POZNAŃ.

KIBOL1922

PostWysłany: Nie 1:59, 16 Mar 2008 Back to top

Pape Samba Ba strzelił wyrównującą bramkę w meczu Odry Opole z Polonią Warszawa (1:1)

KIBOL1922

PostWysłany: Wto 23:56, 18 Mar 2008 Back to top

Błażej Telichowski zdobył bramkę w 81 minucie meczu Pucharu Ekstraklasy Dyskobolia-Górnik Zabrze 3 0 ustalając wynik meczu.

KIBOL1922

PostWysłany: Czw 16:35, 27 Mar 2008 Back to top

Nie przywykliśmy do tego i nie ma tematu "Występy LECHitów w reprezentacjach":

Renifer strzelił gola dla Peru w meczu z Kostaryką.

Ostatnio zmieniony przez KIBOL1922 dnia Czw 16:35, 27 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
KIBOL1922

PostWysłany: Czw 16:37, 27 Mar 2008 Back to top

Ślusarski w Sheffield Wednesday

Bartosz Ślusarski został wypożyczony do Sheffield Wednesday FC.

26-letni napastnik West Bromwich Albion FC będzie występował w nowym zespole do końca sezonu.

Sheffield Wednesday FC zajmuje 22. miejsce w angielskiej Championship (odpowiednik II ligi).

źródło: BBC

KIBOL1922

PostWysłany: Nie 12:14, 30 Mar 2008 Back to top

Marcin Wachowicz strzelił dwa gole w przegranym przez Arkę meczu z GKS Katowice 3:2