FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Forum o sporcie Strona Główna » Piłka nożna

Skąd: BUŁGARSKA 5/7

PostWysłany: Czw 17:18, 29 Mar 2007 Back to top

29 03 2007 Płyty w MULTIKINie
Na kibiców KOLEJORZa w ten weekend, w MULTIKINie czekają płyty "DUMA I TRADYCJA, 85-lecie LECHa POZNAŃ"!

Znajdź płytę KOLEJORZa już w ten weekend w MULTIKINie! Przyjdź i wygraj jedną z kilkudziesięciu płyt „DUMA I TRADYCJA". Piątek: 19.00 - Testosteron, 20.00 - mecz na wielkim ekranie Cracovia - LECH POZNAŃ. Sobota - Testosteron - 17.30, 18.30, 20.15 i 21.15. Tylko w ten weekend "DUMA I TRADYCJA, 85-lecie LECHa POZNAŃ" w MULTIKINie

KIBOL1922

PostWysłany: Czw 18:16, 29 Mar 2007 Back to top

29 03 2007 Siejewicz sędzią meczu Cracovia - LECH
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 19. kolejki Orange Ekstraklasy. Spotkanie LECHa z Cracovią poprowadzi Hubert Siejewicz z Białegostoku.

Spotkania odbędą się w dniach 30 marca - 1 kwietnia.

PZPN zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w obsadzie sędziowskiej.

19. kolejka I ligi

30 marca (piątek):
Cracovia - LECH POZNAŃ, godz. 20:00, sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok).

31 marca (sobota):
Odra Wodzisław - GKS Bełchatów, godz. 16:00, sędzia: Marcin Szulc (Warszawa).
Widzew Łódź - Górnik Zabrze, godz. 16:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Pogoń Szczecin - Wisła Płock, godz. 16:00, sędzia: Robert Małek (Zabrze).
Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Mikulski (Lublin).
Korona Kielce - Wisła Kraków, godz. 20:00, sędzia: Grzegorz Gilewski (Radom).

1 kwietnia (niedziela):
Legia Warszawa - Łódzki KS, godz. 17:00, sędzia: Jarosław Żyro (Bydgoszcz).

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 13:27, 31 Mar 2007 Back to top

29 03 2007 REISS nie odchodzi z LECHa!
Miał być prima aprilisowy żart, a wyszła sensacja!

Pragniemy poinformować, że PIOTR REISS wbrew pogłoskom, które dziś się pojawiły nie ma zamiaru w najbliższym czasie odejść z LECHa. Całe zamieszanie wynika z faktu, iż dziś telewizja WTK nagrywała materiał, w którym kapitan KOLEJORZa informuje o chęci zakończenia kariery. Miał to być prima aprilisowy żart WTK i LECHa POZNAŃ, a materiał miał zostać wyemitowany 1 kwietnia na antenie stacji. Obserwatorzy tej sceny wzięli informację za prawdziwą i dlatego dziś popołudniu Poznań obiegła plotka o zaskakującej decyzji zawodnika.

Uspokajamy zatem kibiców jeszcze raz - PIOTR REISS nie odchodzi z LECHa POZNAŃ! Mamy wręcz nadzieję, że jeszcze długo swoją grą będzie sprawiał radość kibicom KOLEJORZa.

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 13:33, 31 Mar 2007 Back to top

30 03 2007 REVOLUTION z LECHem POZNAŃ

LECH POZNAŃ nawiązał współpracę z MDT AHENCY stając sie partnerem imprezy REVOLUTION, która 8 kwietnia odbędzie się w Hali Arena.

Już podczas wtorkowego meczu w przerwie do wygrania wejściówki. Podczas samej imprezy w poznańskiej Arenie nie zabraknie również KOLEJORZa i jego kibiców. Serdecznie zapraszamy.

REVOLUTION

Po zeszłorocznej Rewolucji Październikowej, przyszedł czas na kolejną, dzieci Kwiatów, które w latach 60-tych otworzyły nowe wrota świata wirtualnego za pomocą muzyki, która z kolei otworzyła przed nimi nowe drzwi do wolności realnej, stanu umysłu oraz seksualnej. Nikt wcześniej nie odważył się stawić czoła skostniałemu i konserwatywnemu światu, czego w naturalny sposób dokonała grupa szaleńców , którzy postanowili nieco odmłodzić autorytety starego świata i skierować jego oczy na tętniące życiem młode ciało, wyrywające się ku przygodzie i nieznanemu. W tę podróż ku nieznanemu zabierzemy Was do świata kolorów i miłości, poczujecie klimat z pamiętnych lat 60-tych...

MIKE WIND

Bilety dostępne na stronach FTB.pl w cenie 55 zł. Każdy posiadacz biletu otrzyma przy wejściu Wielkanocny prezent w postaci płyty z filmem z enTrance 2007

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 13:57, 31 Mar 2007 Back to top

30 03 2007 Cracovia - LECH 3:0
W meczu 19. kolejki Orange Ekstraklasy LECH przegrał w Krakowie z Cracovią 3:0. [Relacja live] [link widoczny dla zalogowanych]

W pierwszej części spotkania z nieco lepszej strony zaprezentowali się gospodarze. To właśnie piłkarze "Pasów" stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Sygnał do ataku dał Piotr Bania, ale jego strzał z 6 metrów kapitalnie obronił KRZYSZTOF KOTOROWSKI. W 23 minucie bramkarz KOLEJORZa musiał już niestety wyciągnąć piłkę z siatki, po tym jak kapitalnym uderzeniem z prawej strony pola karnego popisał się Dariusz Pawlusiński. LECHici starali się odgryzać swoim rywalom. Najbliższy szczęścia był ZBIGNIEW ZAKRZEWSKI, którego strzał z dystansu z 42 minuty minimalnie minął bramkę Marcina Cabaja. Tuż przed przerwą gospodarze mieli okazję na podwyższenie wyniku, ale ponownie świetnym refleksem popisał się KOTOROWSKI.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki dla Cracovii. Gospodarze wrzucali piłkę z autu, tor jej lotu przedłużył Wiśniewski a Nowak z najbliższej odległości strzałem głową podwyższył prowadzenie. Trener SMUDA zareagował natychmiast i w miejsce MARCINa ZAJĄCa wprowadził na plac gry PRZEMYSAWaŁ PITRego. Niestety nic to nie dało i cały czas ton grze nadawali gospodarze. W 70 minucie Bania podał piłkę do dobrze ustawionego Bojarskiego, który z kilku metrów nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. W samej końcówce spotkania, sędzia podyktował jeszcze rzut karny dla Cracovii, po faulu KOTOROWSKIego na Bojarskim. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany, ale bramkarz LECHa, który był zdecydowanie najlepszym piłkarzem w swojej drużynie, zdołał wygrać tę wojnę nerwów, górą był również przy dobitce Bani. Jeszcze w ostatniej minucie meczu rozmiary porażki mógł zmienić ZAKRZEWSKI, ale napastnik LECHa nie zdołał posłać piłki do siatki w sytuacji sam na sam z Cabajem.

Cracovia Kraków - LECH POZNAŃ 3:0 (1:0)

Bramki: 22. Pawlusiński, 48. Nowak, 70. Bojarski (Cracovia)

Sędziował: Hubert Sielewicz

Widzów: 4.500 (400 z Poznania)

Żółte kartki: -

Cracovia: Cabaj - Wacek, Skrzyński, Radwański - Palusiński (90. Dudzic), Wiśniewski (89. Szwajdych), Kłus, Nowak - Giza - Bojarski, Bania

LECH: KOTOROWSKI - KIKUT, BOSACKI, TANEVSKI, KUCHARSKI - ZAJĄC (56. PITRY), INJAĆ (74. SCHERFCHEN), MURAWSKI, WILK, - REISS (74. MICAŃSKI), ZAKRZEWSKI

Zdjęcia [link widoczny dla zalogowanych]

KIBOL1922

PostWysłany: Sob 14:05, 31 Mar 2007 Back to top

31 03 2007 Jutro debata w RADIu MERKURY
Zapraszamy kibiców KOLEJORZa do słuchania RADIa MERKURY. Już jutro debata „KOLEJORZ bez tajemnic".

Gościem GRZEGORZa HAŁASIKa będą ARKADIUSZ KASPRZAK, MAREK PPGORZELCZYK, FRANCISZEK SMUDA i JAKUB WILK.

Czekamy napytania [link widoczny dla zalogowanych]

W trakcie audycji uruchomiony zostanie telefon 61 8654654. Zachęcamy do zadawania pytań.

RADIO MERKURY 102.7 FM

KIBOL1922

PostWysłany: Nie 17:35, 01 Kwi 2007 Back to top

01 04 2007 LECH II POZNAŃ - TKP Toruń
W meczu 19. kolejki III ligi LECH II POZNAŃ przegrał z TKP Toruń 0:1.

W meczu z liderem III ligi piłkarze rezerw KOLEJORZa szczególnie w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Chyba najlepszą z nich zmarnował MARCIN SOBCZAK, któremu świetnie piłkę na 5 metr wyłożył ILIJAN MICAŃSKI, ale napastnik LECHa niepotrzebnie starał się przyjąć piłkę i jego strzał został zablokowany. W dość niecodzienny sposób padła bramka dla TKP. Rzut wolny z 45 metrów wykonywał Robert Warczachowski. Mocno wstrzelił piłkę w pole karne, na 5 metrze jeden z napastników starał się ją strącić głową, jednak nie sięgnął futbolówki, która po sekundę później zatrzepotała w siatce.

W drugiej połowie LECHici musieli się odkryć, żeby gonić wynik pozostawiając rywalom więcej miejsca na własnej połowie i narażając się na kontry. Gościom atakowało się jeszcze łatwiej, gdy w 71 minucie po czerwonej kartce boisko musiał opuścić MACIEJ SCHERFCHEN. Zawodnicy z Torunia stwarzali sobie, zatem kolejne sytuacje, ale m.in. dzięki interwencjom ROBERTa BINKOWSKIego nie podwyższyli strzelili kolejnych bramek. To niestety nie udało się również zawodnikom KOLEJORZa i trzy punkty pojechały do Torunia.

LECH II POZNAŃ - TKP Toruń 0:1

Bramka: 44.Warczachowski

Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 300

Żółte kartki: BĄK (LECH) - Preiss, Kowalski (TKP)

Czerwona kartka: SCHERFCHEN (LECH)

LECH: BINKOWSKI - BUCHOLC (58.SARKOWICZ, 76.JAKUSZEWSKI), MATUSEWICZ, DRZYMONT, KWIATKOWSKI, BĄK, SCHERFCHEN, DOBREV (68.JANKOWSKI), SOBCZAK, DEMBIŃSKI, MICAŃSKI

TKP: Kryszak - Stefanowicz, Kowalski, Warczachowski, Wróbel, Urbański, Świderek, Nowaczyk (85.Maćkiewicz), Preiss (71.Woroniecki), Kryszak (70.Sarnecki), Todorov (63.Neścior)

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 13:23, 02 Kwi 2007 Back to top

02 04 2007 Sprzedaż biletów w dniu meczu
Zobacz gdzie możesz kupić bilety w dniu meczu.

W dniu meczu LECH - Korona, bilety na to spotkanie będzie można kupować we wszystkich punktach sprzedaży do godziny 15:30. Od tej godziny otwarte będą natomiast już kasy i bramy stadionu.

Na ten mecz nie jest prowadzona sprzedaż biletów ulgowych. Do wejścia na stadion upoważniają natomiast karnety na rundę wiosenną

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 13:29, 02 Kwi 2007 Back to top

02 04 2007 Wyślij SMS, wygraj nagrody!

Zapraszamy wszystkich kibiców do sms-owej zabawy!

Wygrać będzie można cenne nagrody. Jeśli chcesz w przerwie meczu LECH POZNAŃ - Korona Kielce wziąć udział w konkursie rzutów karnych i wygrać wspaniałe nagrody wyślij do wtorku, do godziny 18:10 SMS o treści LECH GOL na numer 7303 (3.66 pln z VAT). Do wygrania m.in. ó replika koszulki meczowej LECHa, bilety do MULTIKINa, wejściówki na Revolution, zaproszenia do Restauracji Ratuszowa.

Sponsorami nagród są: Restauracja Ratuszowa, E-Sklep LECHa POZNAŃ, MULTIKINO, MTD AGENCY

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 13:34, 02 Kwi 2007 Back to top

02 04 2007 Korona trenuje na BUŁGARSKiej
Jutro mecz LECH - Korona. Piłkarze z Kielc już dziś pojawią się jednak na BUŁGARSKiej.

Podopieczni Ryszarda Wieczorka rano wyjechali do Poznania, gdzie jutro zmierzą się z KOLEJORZem. Wczesnym popołudniem powinni być już w stolicy Wielkopolski. O godzinie 17:30 pojawią się na głównej płycie stadionu przy ulicy BUŁGARSKiej, gdzie przeprowadzą ostatni przed meczem trening. Pół godziny wcześniej na boisku od strony ulicy Ptasiej swoje zajęcia rozpoczną zawodnicy KOLEJORZa.

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 14:51, 02 Kwi 2007 Back to top

02 04 2007 LECH LIVE: LECH - Korona
Już jutro, relacja "na żywo" z meczu LECH - Korona na [link widoczny dla zalogowanych]

Już jutro piłkarze LECHa POZNAŃ na własnym stadionie podejmować będą Koronę Kielce. Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli we wtorek przyjść na stadion zapraszamy na naszą stronę internetową. Tylko tutaj relacja radiowa i „minuta po minucie", na żywo, z całego meczu.

ZAPRASZAMY !!!

KIBOL1922

PostWysłany: Pon 15:13, 02 Kwi 2007 Back to top

02 04 2007 Plan treningów
Poniżej przedstawiamy plan treningów pierwszego zespołu LECHa POZNAŃ na ten tydzień.

02 04 2007 Zbiórka na Wielką Flagę

Trwa organizowana przez Stowarzyszenie "Wiara LECHa" zbiórka pieniędzy na wielką flagę.
Flaga ma przykryć całą II trybunę. Osoby chcące pomóc w stworzeniu flagi będą mogły wrzucić datki to puszek podczas meczów, a także wpłacać pieniądze na konto WL z dopiskiem "Wielka flaga".

02 04 2007 Ostatni trening przed meczem

O godzinie 17:00 piłkarze LECHa POZNAŃ rozpoczęli ostatni trening przed jutrzejszym meczem Pucharu Polski z Koroną Kielce.

Po rozgrzewce i serii ćwiczeń rozciągających zawodnicy KOLEJORZa z trenerem GRZEGORZem WILCZYŃSKIm przeprowadzili serię sprintów. W tym czasie osobno z ANDRZEJem WOŹNIAKIem trenowali KRZYSZTOF KOTOROWSKI oraz ROBERT BINKOWSKI.

W drugiej części zajęć piłkarze zostali podzieleni na dwa zespoły i na zmniejszonym boisku przeprowadzili grę wewnętrzną. Na zakończenie LECHici poćwiczyli wykonywanie rzutów karnych.

Ostatnio zmieniony przez KIBOL1922 dnia Wto 13:40, 03 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz