KIBOL1922
PostWysłany: Śro 13:35, 15 Paź 2008

New England Revolution - Kansas City Wizards 0-1. GOLa zdobył Jimmy Conrad
21 minut Jarosława Białka w barwach St Patrick's Athletic przeciw Cobh Ramblers
KIBOL1922
PostWysłany: Pon 13:13, 13 Paź 2008

Piłkarz GS Diagóras Ródou Maciej Bykowski otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Agrotikós Astéras PÓ. Polak został usunięty z boiska w 75. minucie gry.
KIBOL1922
PostWysłany: Nie 22:33, 12 Paź 2008

GOL Marcina Wachowicza oraz Damiana Nawrocika z rzutu karnego w meczu PE Arka Gdynia-GKS Bełchatów
KIBOL1922
PostWysłany: Nie 22:32, 12 Paź 2008

GOL Micanskiego w meczu Korona-Zagłębie.
KIBOL1922
PostWysłany: Sob 14:18, 11 Paź 2008

Chciałbym potwierdzać swoją grą nadzieję ludzi, którzy mi zaufali i którzy chcieli, żebym ten kontrakt podpisał - powiedział Arkadiusz Głowacki. - Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny - dodał kapitan Białej Gwiazdy.

KIBOL1922
PostWysłany: Sob 0:27, 11 Paź 2008

GOL Jacka Magdzińskiego w 54' min. meczu I ligi polskiej: Flota Świnoujście-Warta Poznań 4:0
KIBOL1922
PostWysłany: Pią 13:26, 10 Paź 2008

GOL Głowackiego w meczu Wisła-Cracovia 2:0(PE).
KIBOL1922
PostWysłany: Wto 23:33, 07 Paź 2008

W Meczu PE Ruch - Odra 3:2 GOLe zdobyli: dla Ruchu M. Sobczak 3 w 7' 23' 58' dla Odry M .Korzym 19' i otrzymał żółtą kartkę.
KIBOL1922
PostWysłany: Nie 22:43, 05 Paź 2008

54 min Pitry w meczu z Wisła na 1:0
KIBOL1922
PostWysłany: Nie 1:53, 05 Paź 2008

Drugiego GOLa dla Floty zdobył Jacek Magdziński, który de facto był na testach w LECHu...a nawet zagrał 45 minut w meczu PE...

Ale byłym LECHitom bym go raczej nie nazwał...
KIBOL1922
PostWysłany: Nie 1:51, 05 Paź 2008

Dwa GOLe Micanskiego (21' i 53') w meczu Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0:3
KIBOL1922
PostWysłany: Sob 1:19, 04 Paź 2008

90 minut A. Wichniarka i żółta kartka w meczu Arminia -Karlsruher 1:2.
KIBOL1922
PostWysłany: Sob 1:17, 04 Paź 2008

W Meczu Arka - Lechia GOLa na 1:0 dla Lechii, bardzo zresztą ładnego, zdobył Paweł Buzała.